č. 316 — 19. 3. 2008

č. 316 — 19. 3. 2008Petra Hermanová        20.3.2008

_de presenc: Přišel Václav S a Filip C, Samuel P, Teri V, Veronika S, Kamila Z, Kolouch VJ, Martin J s kamarádem, Zuzana M, Jirka P, Petra H, Markétka C, návštěvy: Jozef CS, Marek z grafiky, Tereza R a Pavel taky R

_budapest: Práce se budou vybírat, a to dle následujícího vodítka kvality/eliminačního kritéria/diktátu pravdy: luxus. — Výstava se bude jmenovat Concepto grosso s podtitulem Budapešť mezi Brnem a Lisabonem (s tím, že peníze z Lisabonu zařizuje Kamila). — Veškeré kozy, žádná romantika a guláš byly zamítnuty plénem.

_aktuell: Samo byl ve Francii, pil láhve červeného vína a maloval obrázky, ukázal. Chtěl by je prodat za spoustu peněz do zahraničí. Véronique přinesla fotografie z mládí své maminky, na kterých ona vypadá jako ona, někde jakoby ona před spoustu lety. Václav řekl: "Když tam byli tamti, to jste neviděli." To vše spadá pod černobílou koncepci. — Jozef, co má svátek právě dnes, přinesl láhev Black&White whiski whiskey hey ty si liskej, ty si vískej si vlasy asi. Ačkoliv tvrdil, že to nemá s tím nic společného, ale my víme že ledažebyjo.

black'n'white

zapis-316